Usługi admin

Tłumaczenie katalogu

Przetłumaczenie katalogu/ strony internetowej/ cennika itp., jest pierwszym krokiem do pozyskania potencjalnych klientów na rynku zagranicznym. Musisz być pewny, że odbiorca Twojego produktu w 100% zrozumie, co mu oferujesz i dlaczego to właśnie z Tobą warto zacząć współpracę.

Wyszukiwanie klientów na rynku włoskim/hiszpańskim + mailing i telefony

Stworzenie bazy danych potencjalnych klientów, to nie wszystko, aby zagraniczny klient zainteresował się współpracą, musi wiedzieć, że bariera językowa nie będzie problemem w prowadzeniu relacji biznesowej. Znajdziemy dla Ciebie kontakty, zadzwonimy w Twoim imieniu, przedstawimy Twoją firmę i produkt , oraz zainteresowanym wyślemy katalog Twoich produktów.

Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, usługa tłumaczeniowa/ reprezentacja na spotkaniu

Udało się umówić spotkanie biznesowe? ŚWIETNIE….ale nie strać swojej okazji. Bądź pewny, że bariera językowa lub nieznajomość danej kultury nie będzie przeszkodą do podpisania nowego kontraktu. Możesz liczyć na nasze wsparcie, będziemy zawsze przy Tobie!

Marketing internetowy na wybrany kraj

Bądź pewny, że Twój produkt będzie znany na nowym rynku, to zagwarantuje Ci sukces. My zajmiemy się wszystkim, ty podziwiaj efekty.

Obsługa korespondencji (tłumaczenie maili zarówno przychodzących jak i wychodzących)

Rozmowy telefoniczne z klientami w języku włoski/hiszpańkim/polskim oraz obsługiwanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej zapewnią sprawną obsługę Twojego zagranicznego kontrahenta. Bądź pewny, że zrozumiesz wszystko.

Organizacja targów i wsparcie na targach

Targi to świetny pomysł na promocję Twojej firmy na nowym rynku, w ten sposób możesz nawiązać wiele ciekawych znajomości. Nie pozwól, by bariera językowa uniemożliwiła Ci prowadzenie negocjacji. Zorganizujemy Twoje uczestnictwo w targach i co więcej, pojedziemy na nie z Tobą, by wspierać Cię w poszukiwaniu potencjalnych klientów.

Działania niestandardowe (Tymczasowy manager sprzedaży na rynku włoskim/hiszpańskim/polskim, poszukiwania, reprezentacja)

Potrzebujesz innych usług? Interesuje Cię inny rodzaj współpracy? Poszukujesz managera sprzedaży na rynku włoskim/ hiszpańskim/polskim? Skontaktuj się z nami, powiedz czego szukasz. Jesteśmy pewni, że pomożemy!